O nás

Kdo jsme a co Vám můžeme nabídnout?

Na českém finančním trhu působíme od roku 2007. Naším cílem vždy bylo, je a bude poskytovat našim klientům nadstandardní služby v oblasti financí. Zakládáme si na individuálním přístupu a naší prioritou je nalézt pro každého klienta řešení šité jemu na míru. Vzhledem k neustále náročnějším přáním a požadavkům našich klientů jsme se rozhodli rozšířit naši oblast působení o další služby a informace, díky kterým klientům dokážeme nalézt optimální nastavení v jejich soukromém i pracovním životě.

„Za svoji kariéru jsem dokázal osobně pomoci již více než 2000 klientům. S naprostou většinou z nich nadále spolupracuji a řešíme společně další životní radosti i starosti. Spokojenost mých klientů je pro mě prioritou číslo jedna. Jsem pravidelně oceňován mezi nejlepšími finančními poradci v České republice. Věřím tedy, že svým klientům opravdu dokážu najít nejvhodnější řešení pro jejich momentální životní situaci, a to nyní i v dalších oblastech, nejen ve financích."

Roman Pišťáček, ředitel společnosti

roman pistacek foto

Jak tedy vypadá naše současné portfolio služeb?

Hlavní roli hrají stále finance, jsme věrni svému oboru. Nabízíme poradenskou činnost a doplňkové služby především v oblasti úvěrů, jejich konsolidace a v případě nutnosti pomůžeme vyřešit i exekuci. Naším cílem je ušetřit klientům peníze díky výhodným úvěrům a chytrým konsolidacím a zároveň zabránit nejhoršímu - exekuci. Snažíme se tedy předcházet finančním nesnázím a pomáhat v případě, kdy vzniknou. S řešením finanční situace našich klientů úzce souvisí i další oblast, které se věnujeme - pojištění. Uvažujete o zabezpečení rizik pro sebe a svoji rodinu? A opravdu se v širokém spektru nabízených pojistných produktů vyznáte? Našim klientům obstaráme nejvhodnější zajištění požadovaných rizik. Díky dlouhodobé spolupráci s největšími pojišťovnami v České republice máme k dispozici exkluzivní produkty s nadstandardními podmínkami, ke kterým se často klienti v běžných nabídkách pojišťoven nedostanou.

Další oblast, na kterou se zaměřujeme, je oblast investic. Ať už se jedná o investice do podílových fondů nebo o nákup investičních diamantů, zlata či nemovitostí. Ve všech těchto okruzích jsme našim klientům schopni poskytnout odborné poradenství a zázemí, kam si vždy budou moci přijít pro radu. Investování může vést k velkým ziskům i velkým ztrátám. Proto je dobré mít spolehlivého partnera, který Vás podpoří a zajistí kompletní servis. Velice zajímavou formou investování je nyní i používání automatických obchodních systémů. Tyto obchodují přímo za klienty a minimalizují tak investiční riziko. Stejně jako u investic platí, že, zvláště v začátcích, je nutné mít vedle sebe partnera, který pomůže a poradí. My pro své klienty vytváříme ideální zázemí, díky kterému se budou moci ponořit do investování pomocí automatických obchodních systémů bez obav.

V poslední době naši klienti často upínají své zraky směrem k dotacím, které lze získat z různých zdrojů. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli rozšířit portfolio služeb i o dotační poradenství, resp. pomoc s vytvářením žádostí o dotaci, se zajištěním podkladů, s případným výběrovým řízením a dalšími nutnými náležitostmi přiznání příslušné dotace. Kvůli komplikované a neustále se měnící dotační politice ČR a EU je stále náročnější dotace získat. Naším cílem je usnadnit klientům celý proces podávání žádosti a zároveň maximalizovat šance na úspěch.

Evropská unie však není rájem pouze pro dotace. Volný přeshraniční obchod nabízí i výhodné podmínky například ke koupi nového vozu. Vzhledem k neustále se zvyšující poptávce po této službě jsme zařadili do naší nabídky také dovoz osobních vozů „na klíč", a to včetně nabídky výhodného financování a zajištění nezbytných náležitostí a doplňkových služeb.

V rámci našich aktivit v oblasti financí se neorientujeme pouze na finanční poradenství v případech nouze nebo investic. Naším cílem je také šířit finanční osvětu. Finanční gramotnost v České republice je bohužel na velmi nízké úrovni. Z tohoto důvodu se lidé dostávají do těžkých životních situací způsobených právě neznalostí a často, bohužel, i naivitou. Pro veřejnost proto nyní budujeme vzdělávací centrum, kde bude všem k dispozici velké množství kurzů a školení na téma finanční gramotnosti jako celku, tak konkrétních témat v daném oboru. Nabídku školení a seminářů neustále rozšiřujeme o další náměty. V tuto chvíli například zařazujeme rekvalifikační kurzy a připravujeme spolupráci s úřady práce.

Poznámka pro klienty

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 72030593 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem eDO finance, a.s. IČO: 24783421. Dále jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 05981085 a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem BEplan finanční plánování s.r.o. IČO: 05779944.

Pojistné produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 72030593 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem dle zákona o distribuci pojištění a zajištění eDO finance, a.s. IČO: 24783421. Dále jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 05981085 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem dle zákona o distribuci pojištění a zajištění BEplan finanční plánování s.r.o. IČO: 05779944.

Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 72030593 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů eDO finance, a.s. IČO: 24783421. Dále jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 05981085 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů BEplan finanční plánování s.r.o. IČO: 05779944.