Nemovitosti

Chystáte-li se investovat, je důležité si nejprve položit otázku, za jakým účelem tak činíte, co od investice očekáváte, na jak dlouho si přejete mít své prostředky odložené a zda je plánujete odkládat pravidelně, případně jednorázově. Pokud si nejste svými investičními cíli jisti nebo se v možnostech investic neorientujete, či se jen chcete dozvědět další informace, jsme Vám plně k dispozici. V otázce investic nabízíme odborné poradenství, během kterého Vám pomůžeme určit pro Vaše investice směr a cíl.

Investování do nemovitostí je dalším způsobem, jak dlouhodobě zhodnotit své finance a zajistit si trvalý pasivní příjem. V případě tohoto typu investice je třeba dobře uvážit, do jaké nemovitosti chcete investovat, v jaké lokalitě by měla být, jakým způsobem si přejete její nákup financovat (hotovost, úvěr) a jakou má mít tato investice návratnost, resp. kdy Vám začne Vaše nemovitost vydělávat. Důležitá je také úvaha o využití dané nemovitosti – má sloužit k vlastnímu užívání, pronájmu nebo si přejete kombinaci obou možností?

Investice do nemovitostí je investice dlouhodobá a představuje ideální způsob zajištění příjmu nejen na důchod. Stát se realitním rentiérem nepředstavuje složitý proces, jde jen o trpělivost a správný výběr investičního objektu. Chcete, aby Vám nemovitost pouze vydělávala peníze? Díky našim kontaktům Vám zajistíme nejen její bezproblémový nákup a financování, ale také její bezstarostnou správu. V praxi tedy daný byt nebo dům není třeba navštěvovat, vše za Vás zajistí správcovská firma, a to za minimální náklady. Návratnost takové investice se pohybuje kolem 6 let.

Plánujete nákup Vaší vysněné nemovitosti nebo si přejete uložit naspořené prostředky? Pomůžeme Vám s nalezením nejvhodnějšího investičního objektu na území ČR i v zahraničí. Poradíme Vám i s prodejní strategií nemovitosti, kterou nyní vlastníte. Nechte Vaše nemovitosti vydělávat za Vás!

Zaujala Vás výše uvedená služba a máte zájem o další informace?

Zanechte nám prosím zprávu prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře.