Osobní vozy

Plánujete zakoupit prověřený automobil s úplnou servisní historií ze zahraničí? My Vás přesvědčíme o tom, že jste u nás na správné adrese. Nabízíme kvalitní a prověřená auta ze zemí EU. Jsme majiteli všech nabízených vozidel a známe jejich minulost. Dovezené automobily jsou námi prověřeny, disponují nadstandardní výbavou a úplnou servisní historií.

Co vše pro Vás zajistíme?

  • kvalitní vozidla s průměrným stářím nepřesahujícím 5 let
  • individuální dovoz vozů dle Vaší specifikace
  • všechny vozy důkladně prověřujeme a poskytujeme certifikát CEBIA
  • možnost výhodného financování
  • vyřízení kompletních formalit a věcí spojených s registrací vozidla v ČR

Specifikace nabízených služeb

Individuální dovoz vozů dle specifikace zákazníka

Zajistíme pro Vás individuální dovoz Vámi vysněného automobilu. Vůz bude do deseti pracovních dnů dovezen, vyčištěn, vybaven povinnou výbavou pro silniční provoz na území ČR a okamžitě bude vyhotoven i český technický průkaz.

Výkup / Protiúčet / Komisní prodej

Našim klientům nabízíme výkup Vašeho stávajícího vozidla, za který Vám okamžitě vyplatíme finanční prostředky. Pokud disponujete starším vozem, plánujete jeho prodej a zároveň nákup nového auta (protiúčet), stačí si domluvit schůzku s naším specialistou. Z tohoto setkání již odjíždíte Vámi vybraným novým vozem, od kterého je odečtena cena Vašeho původního auta. V případě Vašeho zájmu je možná domluva i na komisním prodeji, kdy jsou prostředky vyplaceny až po prodeji vozidla.

Zajištění financování

Zajistíme Vám výhodné financování. Společně nastavíme úvěr tak, abyste byli maximálně spokojeni s výší měsíčních splátek a dobou splácení (možnost až 84 měsíců). Naše úvěry jsou vhodné jak pro podnikatele, tak i pro soukromé osoby. V případě plátců DPH pomůžeme s navrácením celé částky DPH najednou. Dokážeme zafinancovat i 100% ceny vozu (0% akontace) a vůz je ihned Vaším majetkem. V případě potřeby existuje možnost předčasného splacení úvěru. Veškeré schvalovací formality pro Vás vyřídíme na počkání (do 30minut).

Zaujala Vás výše uvedená služba a máte zájem o další informace?

Zanechte nám prosím zprávu prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře.