Úvěry

Klienti dnes nejčastěji vyhledávají financování všeho druhu. Do portfolia našich činností tedy neodmyslitelně patří poradenství a servis v oblasti úvěrů, a to jak hypotečních, úvěrů ze stavebního spoření, dále pak v oblasti spotřebních úvěrů nebo financování nákupu nového vozidla. V současné době jsou úrokové sazby historicky na nejnižší úrovni. Pokud tedy plánujete cokoli financovat, je nyní ideální doba poohlédnout se po možnostech na českém finančním trhu. Ne vždy je totiž první nabídka ze strany úvěrové instituce (banky) ta nejvýhodnější. Co Vám můžeme v této oblasti nabídnout my a jak Vám můžeme pomoci?

Prvotně si společně rozklíčujeme, co konkrétně potřebujete financovat. Dále zanalyzujeme Vaši aktuální situaci, prověříme Vaše finanční možnosti a ověříme, zda je požadovaný úvěr adekvátní daným potřebám a především zda je pro Vás dostupný. Následně dle výstupů z výše uvedené analýzy vybereme nejvhodnější finanční dům a zažádáme o úvěr. Vzhledem k tomu, že většina uvěrových institucí funguje v dnešní době online, podání žádosti o úvěr, jeho následné schválení a konečné podpisy úvěrových smluv trvají řádově několik dnů. Za dobu našeho působení na trhu jsme našim klientům zajistili již více než půl miliardy korun na nové bydlení, jeho vybavení či rekonstrukci a splnili jsme spoustu zprvu nereálných snů. Díky těmto realizovaným objemům Vám garantujeme naprosto exkluzivní úrokové sazby, podmínky a především profesionální a vstřícný přístup.

Konsolidace

S rostoucím počtem bankovních i nebankovních institucí na trhu se výrazně zvyšuje také počet nabídek úvěrů a půjček všeho druhu. Bohužel dnes jsou lidé zmlsaní z médií a chtějí mít vše okamžitě. Často však neodhadnou svoji finanční situaci a kvůli své finanční negramotnosti se nevědomky zadluží skrze neúčelové úvěry s vysokou úrokovou sazbou, kreditní karty a kontokorenty. Následně dojde situace tak daleko, že výdaje pohltí téměř všechny příjmy do rodiny, v horším případě je dokonce převyšují. Klienti pak nejsou své závazky schopni splácet. V tomto okamžiku je třeba místo paniky okamžitě vyhledat profesionální pomoc a dluhy zkonsolidovat.

Konsolidace dluhů znamená sjednocení dluhů do jednoho balíčku, kdy klient splácí měsíčně obnos, který odpovídá jeho finanční situaci. V praxi je naší prioritou splatit stávající nežádoucí závazky (úvěry s vysokou úrokovou sazbou, kreditní karty a kontokorenty). Toto provedeme díky vynikající znalosti metodiky všech úvěrových společností. Na základě výstupů Vám vybereme nejvhodnější finanční dům a zažádáme o úvěr, který bude disponovat výrazně nižší úrokovou sazbou než je na Vašich stávajících úvěrech. Odměnou pro Vás je pak adekvátní měsíční splátka. Tato může klesnout až na polovinu původně splácené měsíční částky a vy můžete opět žít spokojeně bez stresu.

Exekuce

V dnešní době se bohužel často stává, že klienti nezačnou řešit své nadměrné závazky včas a přestanou dluhy splácet. Roztáčí se exekuční kolotoč. Exekuce představuje strašáka pro všechny bez rozdílu. Exekuční řízení je velmi složitý právní úkon. V první fázi je cílem exekutora vymožení dlužné částky. V případě neúspěchu pak následuje zabavování majetku v různém rozsahu.

I v této nepříjemné situaci Vám vymyslíme nejvhodnější řešení. V praxi nejčastěji provádíme konsolidaci stávajících nežádoucích úvěrů. Jsme schopni se finančně podílet na vyplacení dlužných prostředků, abyste v budoucnu mohli načerpat nový úvěr s minimální úrokovou sazbou, a tedy s adekvátní měsíční splátkou odpovídající Vašim finančním možnostem.

Zaujala Vás výše uvedená služba a máte zájem o další informace?

Zanechte nám prosím zprávu prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře.