Pan Dvořák: vášnivý investor

První investiční zkušenost pana Dvořáka do zlatých mincí a drahých kamenů naprosto splnila během 2 let očekávání a nastartovala tak chuť do dalších investic.

Při další spolupráci jsme koupili pro pana Nováka 4 byty v celkové hodnotě 800 000 Kč a zajistili společnost, která se postará o zajištění nájemců a výběr nájemného. Celkové nájemné ze 4 bytů činí 23 000 Kč a měsíční poplatky jsou ve výši 12 000 Kč. Panu Dvořákovi zůstává na účtu každý měsíc 11 000 Kč jako zisk.

Pan Novák, již zkušený investor, se nebál využít novinky na trhu a investoval v rámci mezinárodního měnového trhu pomocí automatizovaného obchodního systému. Za poslední rok tyto investice přinesly 15% výnos.

Před 5 lety se na nás obrátil pan Dvořák, jehož životním snem bylo investovat do komodit za účelem dlouhodobého stabilního výnosu.

První zkušenost s investicemi

Společně jsme se dohodli na investici do zlatých mincí a drahých kamenů, které již dlouhá staletí stále drží svoji hodnotu a přináší investorovi příjemné potěšení. Tato investice naprosto splnila očekávání pana Dvořáka, proto se na nás rozhodl po dalších 2 letech obrátit. 

Investice do nemovitostí

Novým cílem byla velice konzervativní dlouhodobá jednorázová investice v hodnotě 800 000 Kč. V průběhu několika let fungování naše společnost nasbírala spoustu cenných zkušeností a zároveň rozšířila pole své působnosti do dalších sfér.

Pana Dvořáka zaujala možnost koupě čtyř bytů za částku celkem 800 000 Kč, přičemž v případě jejich pronájmu si s danými nemovitostmi klient nemusí dělat žádné starosti. V příslušné lokalitě jsme zajistili společnost, která panu Dvořákovi byty spravuje, pečuje o ně, řeší vztahy s nájemníky, vybírá nájemné a řeší případné komplikace. Klientovi tedy každý měsíc dorazí na účet vybraný nájem ponížený o pravidelné poplatky spojené s chodem bytu a o symbolickou částku za správu nemovitosti. Nájem za všechny čtyři byty činí dohromady 23 000 Kč, náklady jsou pak ve výši 12 000 Kč. V čistém tak klientovi zůstane každý měsíc na účtu částka ve výši 11 000 Kč. Při plné obsazenosti všech bytů se panu Dvořákovi navrátí původně investovaná částka do 6 let, zároveň však stále zůstává vlastníkem všech nemovitostí.

Při investici do nemovitostí je důležitá především diverzifikace. Je třeba vložit prostředky vždy do více bytů či domů, aby v případě výpadku některých nájemníků byly stále pokryty náklady na všechny byty.

Rozšíření investičního portfólia pana Dvořáka

Dalším požadavkem pana Dvořáka byla pravidelná investice cca čtyřikrát do roka v hodnotě 15 000 Kč. Jako zkušený investor se klient nebál a využil novinky na finančním trhu – investice v rámci mezinárodního měnového trhu pomocí automatického obchodního systému. Za poslední rok panu Dvořákovi tyto investice přinesly 15% výnos, a to bez jakéhokoli zásahu a starostí. Prostředky má nyní kdykoli k dispozici, avšak on se rozhodl investovat dále a profitovat z již připsaných výnosů.

Přejít na seznam referencí

Po několikaleté spolupráci s panem Romanem Pišťáčkem aktivně každý měsíc čerpám velice zajímavé pasivní příjmy a děkuji za poskytnutí drahocenných rad a poznatků.

Chcete znát svoji měsíční úsporu i Vy?
Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci.